مقالات

وکیل کیفری در کرج

 

دعاوی کیفری

دعاوی کیفری یکی از مهمترین و پیچیده ترین دعاوی مطرح شده در دادسرا هستند که وکیل پایه یک دادگستری باید حتما تخصص کامل در این حوزه را داشته باشد. وکیل کیفری در کرج باید بتواند از تمام حق و حقوق موکل خود دفاع کند.

 

وکیل کیفری در کرج

 

دعاوی نظیر رابطه نامشروع دعاوی کیفری یکی از مهمترین دعاوی مطرح شده در دادسرا هستند که وکیل پایه یک دادگستری می بایست حتما با تخصص کاملا در این پرونده ها وارشود.دعاوی نظیر رابطه نامشروع،تجاوز،توهین وتهدید و فحاشی وقذف،خیانت درامانت،کلاهبرداری،تحصیل مال از طرق نامشروع،چک بلامحل،فروش یا انتقال مال غیر، ضرب و جرح عمدی،قتل،مواد مخدر،شرب خمر،ورود به عنف وتصرف عدوانی و....از جمله دعاوی کیفری به شمار می روند که قانون بریا جرائم،مجازات های سنگینی در نظر گرفته است. که دراین خصوص وکیل کیفری در کرج معرفی می شود.

بنابرای کوچکترین اشتباهی در صدور قرارداد می تواند در صدور قرار مجرمیت ویا قرار منع تعقیب موثر باشد.نماینده حقوقی کیفری با تسلط کامل بر قانون مجازات اسلامی و آیین دادرسی کیفری ونیز تیز هوشی تمام می تواند شرایط پرونده را به نفع موکل تغییر دهد.

بیشتر افراد بدون مشورت با نماینده حقوقی کیفری اقدام به ثبت شکوائیه کرده و به دلیل طرح اشتباه پرونده موجب ضرر و زیان به خودشان می شودند.

باید کاملا متوجه باشین که عدم مشاوره حقوقی و یا اعطلای وکالت به وکیل کیفری ممکن است موجب ضررهای جبران ناپذیر زیادی از جمله از دست رفتن مال،جان و یا آبروی خودگردند.بنابراین پیشنهاد وکیل در کرج این است که بهترین وکیل کیفری در کرج در دعاوی یاد شده بسیار راه گشاست تا در کوتاه ترین زمان ممکن به بهترین نتیجه برسین.

 

 

 

خصوصیات وکیل کیفری

یک وکیل کیفری باید ازدانش وتجربه کافی برخوردار باشد.

یک وکیل کیفری باید به تمام مواد قانونی دعاوی کیفری آشنا باشد.

یک وکیل کیفری باید از دانش کافی برخوردار باشد.

یک وکیل کیفری باید یک سخنور کامل باشد.

یک وکیل کیفری باید تحصیلات تخصصی در حوزه کیفری را دشته باشد.

 

برای گرفتن وقت مشاوره با وکیل در کرج وکلای با این شماره ها تماس بگیرید:

02632400680

 

 

 مطالب مرتبط:

وکیل چک بلا محل

وکیل تضمینی در کرج

وکیل برای شکایت از کلاهبردار

وکالت امورملکی درکرج

 همه روزه برای تعیین وقت با شماره ها تماس بگیرید:

 09014298500

02632400680

 

نکات کلیدی:وکیل چک،وکیل برای طلاق توافقی،وکیل در کرج،لیست وکلای کرج،بهترین وکیل کرج،

 

 

 

دپارتمان تخصصی وکالت - تلفن : 02632400680