مقالات

وکیل ارث در کرج

 

وکیل ارث

 

یکی از موارد مهم حقوقی مبحث ارث است که به دلیل تخصص بودن موضوع آن داشتن وکیل ارث در کرج را الزامی کرده است.در مورد مطالبه سهم الارث هم می تواند بسیار راهگشا باشد وکیل در کرج در موارد مختلف پرونده را بررسی می کند و توانایی خود را به اثبات می رساند

به توجه به پیچیدگی های پرونده های ارث حتما باید توجه داشته باشید که یک وکیل ارث در کرج با توانی بالا را برای پرونده خود انتخاب کنید.

 

وکیل ارث در کرج

 

طبق ماده 862 قانون مدنی وراث هر شخص در درجه نخست پدر و مادر،اولاد و اولاد اولاد است،زوج و زوجه نیز جزه وراث طبقه اول ذکر نشده اند.

طبق ماده 869 قانو مدنی،قبل از تعلق ترکه به وراث و یا قبل از تقسیم ارث بین ورثه،دیونی که به عهده متوفی است باید از دارایی او کسر وپرداخت شود.

که این دیون عبارتست از هزینه کفن میت البته قانون آنچه را که در حداقل لازم دانسته بیان و تاکید کرده استبنابراین مطابق عرف جامعه فعلی ما کل هزینه هایی که برای متوفی از قبیل کفن و دفن،قبر ومراسم متعارف که اصولآ با رضایت و توافق ورثه انجام می شود،قبل کسر از دارایی متوفی است.

همان طور که اداره دارایی نیز بنا بر عرف مبلغی را برای معافیت از مالیات بر ارث برای اینگونه مراسم در نظر می گیرد.

 

وکیل ارث در کرج

 

مطالب مرتبط

وکیل گرفتن

وکیل تضمینی در کرج

اجرت المثل و نحله

اعسار چیست

نکات کلیدی:وکیل طلاق در کرج،وکیل نفقه در کرج،وکیل در کرج،وکیل عالی در کرج،وکیل مهریه در کرج،

در صورتی که نیاز به مشاوره با وکیل در کرج را داشته باشید می توانید با شماره و مشاوره رایگان وکیل در کرج تماس بگیرد و با وکیل ارث در کرج مشاروه کنید.

شماره تماس

02632400680

09014298500

 

 

دپارتمان تخصصی وکالت - تلفن : 09364422550