مقالات

وکیل فروش مال غیر در کرج

 

وکیل فروش مال غیر در کرج

 

تعریف این جرم طبق ماده (2) قانون مجازات اسلامی "هر رفتاری اعم از فعل و یا ترک فعل که در قانون برای آن مجازات تعیین شده است جرم محسوب می شود"

مثلا:اگر اموال مربوط به شخصی بدون داشتن اجازه توسط شخص دیگری به فروش برساند و یا اجازه یا رهن داده شود،انتقال مال غیر محسوب می شود.

در صورتی که خریدار اطلاع نداشته باشد که فروشنده صاحب مال نیست باید مال خریداری شده را به مالک برگرداند در غیر این صورت اگر بداند مال شخص دیگری است و خریداری کنداو هم معاون در جرم محسوب می شود و مجازات دارد.

شما می توانید در صورتیکه تمایلی برای حضور در دادگاه و یا وقت کافی برای شکایت ندارید.به وکیل فروش مال غیر در کرج وکالت بدهید که شکایت شما را انجام دهد.

در صورتی که قصد شکایت کیفری از فردی را دارید می توانید از مشاوران وکیل در کرج برای راهنمایی و دادن پرونده به وکیل مال غیر در کرج اقدام کنید.

 

 

 

 

مطالب مرتبط:

وکیل ارث در کرج

وکیل کیفری در کرج

وکیل آقا جهت وصول چک در کرج

وکیل در خصوص دعوای "خلع ید"

در پرونده های کیفری بهتر است قبل  از هر اقدامی با وکیل متخصص در آن حوزه مشاوره داشته باشید، وکلای موسسه وکیل در کرج به جمعی از وکلای متخصص و کاردان در این حوزه می توانند وکیل فروش مال غیر در کرج به شما ارائه دهند تا پرونده شما به بهترین نحو و کمترین زمان ممکن طی شود.

این متن توسط تولید و محتوا دیاکو تولید شده.

تماس با مشاوران

02632400680

تاریخ: 1398/12/20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دپارتمان تخصصی وکالت - تلفن : 02632400680