مقالات

وکالت امورملکی درکرج

وکالت امورملکی درکرج

دعاوی ملکی  برای مجموعه ای از دعاوی حقوقی و کیفری است که  به موضوع املاک مربوط می شوند. در این مجموعه موضوعات بسیار متنوعی یافت می شود. از موضوعات مثل دعوای الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به ایفای تعهد، الزام به اخذ پایان کار، الزام به اخذ صورتمجلس تفکیکی، خلع ید و تقسیم و افراز املاک مشاع گرفته تا دعاوی کیفری مثل فروش مال غیر، کلاهبرداری، جعل سند، تصرف عدوانی و ممانعت از حق، همه این موضوعات در دایره دعاوی ملکی جای می گیرند.

امروزه با افزایش جمعیت و تهیه سرپناه برای افراد مساله مسکن و ملک به یکی از مهمترین مسائل روز جامعه تبدیل شده است . در این بین افرادی سودجو هستند که به پایمال کردن حقوق دیگران اقدام می نمایند .

در کشور ما اراضی و املاک با توجه به نوع زمین و کاربری دارای نظام حقوقی متفاوتی می باشد و با توجه به تنوع و کثرت قوانین مربوط به املاک در کشور ما از قانون مدنی گرفته تا قانون ثبت اسناد و املاک و ... و همچنین وجود رویه قضائی خاص و در برخی مواقع متناقض و مبهم، دارا بودن تخصص و اشراف و تبحر در طرح، تعقیب و پاسخگویی به دعاوی ملکی مشهود می باشد.

موسسه حقوقی دیاکو با سالها تجربه در پرونده های مختلف حقوقی و با داشتن وکلا و مشاورین متخصص می تواند در این زمینه شما را یاری دهد .

شما شهروندان عزیز وکالت امورملکی درکرج را به وکلای متخصص موسسه حقوقی دیاکو بسپارید .

بهترین وکیل کرج ، وکیل خوب در کرج ، وکیل وصول مطالبات در کرج ، وکیل مالیات بر ارث ، وکیل ارث ، مالیات بر ارث در کرج.

وکیل در کرج

 

 

 

دپارتمان تخصصی وکالت - تلفن : 02632400680